Op donderdagavond, 1 maart is de inschrijving gesloten. De limiet van 15.000 loopsters was bereikt. Het is daarom NIET meer mogelijk om je nog in te schrijven. Op de dag zelf is er ook geen mogelijkheid meer om je nog in te schrijven.
Inschrijven is niet meer mogelijk, ook niet op de dag zelf!!! Hieronder lees je informatie die je nodig had om je in te schrijven.
Het startnummer voor deze 10e editie is gratis. Je betaalt wel voor (het gebruik van) je chip, treinkaartje of eigen vervoerstoeslag (indien van toepassing) en andere bestellingen zoals T-shirt, pasta-party, medaille, bijdrage voor het goede doel etc.
We willen graag dat iemand die zich inschrijft, ook daadwerkelijk deelneemt. En niet de plek pakt van iemand die wel zou willen lopen. Dus een loopster die zich wel inschrijft, maar niet start op zondag 20 mei en haar inschrijving ook niet tijdig heeft geannuleerd, betaalt dan alsnog het inschrijfgeld van € 14,50. Deze regeling geldt niet voor deelneemsters aan de bedrijvenloop. Lees hier de annuleringsvoorwaarden.
• een startnummer met je eigen naam
• één of meer persoonlijke actie-foto's via internet
• filmopnames van jezelf in actie
• water en dorstlesser onderweg
• een flesje Bar le Duc aan de finish
• een SMS- of e-mailbericht van je finishtijd en tussentijden
Tijdens de Marikenloop wordt je tijd geregistreerd door middel van de MyLaps ChampionChip. Als je beschikt over een eigen gele of groene chip kun je die gebruiken. Gebruik van de gele chip is gratis, activering van de groene chip kost € 1,25. Als je niet beschikt over een eigen chip kun je die bij je inschrijving kopen. De groene chip is speciaal voor de loopsters van de Marikenloop verkrijgbaar in de speciale Marikenloop-uitvoering (zie hiernaast). Je kunt een groene chip kopen voor € 4,- . Deze is geschikt voor gebruik tijdens de Marikenloop zonder extra bijbetaling. Daarna kun je met deze chip lopen bij veel andere wedstrijden in Nederland. Als je de chip gebruikt bij een andere wedstrijd betaal je per wedstrijd een extra bijdrage. Je kunt ook nog steeds een gele chip kopen, voor € 28,-. Als je een gele of groene chip koopt, krijg je deze samen met je deelnemerspakket thuisgestuurd. Wil je de groene chip eerder ontvangen, dan betaal je € 5,- (dit is inclusief gebruik tijdens de Marikenloop).
Niet iedereen stelt prijs op een medaille. We geven je daarom de keuze. Bij je inschrijving kun je aangeven of je aan de finish een medaille wilt ontvangen. De medaille kost € 1,50. Let op: je bent gewend aan te geven dat je geen medaille wilt, maar nu moet je aangeven dat je wel een medaille wilt.
Ook dit jaar zijn er twee modellen Marikenloop-shirtjes te koop: het bekende shirt met korte mouwtjes en een nieuw, zomers model zonder mouwtjes. Beide modellen zijn gemaakt van hetzelfde van ademend en vochtregulerend materiaal. Het shirt is licht en draagt erg prettig, vooral als je het wilt gebruiken voor het hardlopen. De prijs van het functionele shirt is € 19,50 bij inschrijving via internet. Met het kopen van een Marikenloop T-shirt steun je ook het goede doel: van ieder verkocht shirt gaat € 1,50 naar "Leren zonder Angst". Op de dag zelf en zolang de voorraad strekt: € 25,-. Het shirt is een echt damesmodel en is verkrijgbaar in de maten XS t/m XXL. Let wel: OP = OP. Als je meteen bij je inschrijving het originele Marikenloop T-shirt bestelt, ontvang je tegelijk met het startnummer per post een tegoedbon voor het T-shirt. Je kunt het shirt 20 mei ophalen in het Gymnasion. Op de dag zelf is overigens slechts een zeer beperkte verkoop.
"Meten is je maat weten"
Om te bepalen welke maat voor jou het meest geschikt is: klik hier.
Kleur en ontwerp kunnen licht afwijken van het getoonde ontwerp.
Ook de inmiddels traditionele pasta-party, behoort weer tot de mogelijkheden. Wat is er leuker dan na afloop samen met je loopmaatjes en je supporters (want hier zijn ook de mannen welkom!) te genieten van een lekkere pasta. En pasta is niet alles. Voor € 15,00 krijg je behalve een pastamaaltijd, ook een salade, een nagerecht en een drankje naar keuze. Dus ook een goed glas wijn is inbegrepen! Als je wilt deelnemen aan de pasta-party geef je dit ook op bij je inschrijving. Als je supporter(s), man, vriendin, vriend of kind(eren) ook willen mee-eten, kan dat. Als je bij je inschrijving niet hebt gekozen voor een pasta-party, maar je wil toch deelnemen, stuur dan een mailtje naar: info@marikenloop.nl.
Met veel succes heeft de Stichting Zevenheuvelenloop het NS combi-kaartje geïntroduceerd: een voordelig treinkaartje van en naar alle stations in Nederland voor slechts € 13,50. We willen graag dat zoveel mogelijk loopsters die niet uit de regio Nijmegen, met de trein naar Nijmegen komen. Beter voor het milieu en beter voor de verkeerssituatie in de stad Nijmegen. Een dagretour Nijmegen (vanaf elk station in Nederland) kost € 13,50 en een meerdaags retour € 18,50. Een treinkaartje bestel je bij je inschrijving. Ook voor meereizende supporters, familie, vrienden en vriendinnen kun je bij je inschrijving een NS kaartje bestellen. Voor niet-deelnemers zijn de kaartjes 1 euro duurder
Om het gebruik van het openbaar vervoer te stimuleren, betalen alle deelnemers die toch met de auto willen komen (niet in de regio Nijmegen wonen, en ook niet beschikken over een OV- of NS-jaarkaart) een eigen vervoertoeslag van € 5,-. Voor meer informatie, klik hier.
Loopsters die, op grond van hun prestaties, hoog in hun categorie kunnen eindigen, komen in aanmerking voor een plek in het eerste startvak. Hiervoor dienen ze te bewijzen dat ze na 1-5-2011 hebben voldaan aan de limiet voor snelle loopsters. Klik hier om te kijken of jij hiervoor in aanmerking komt.
Als je je hebt ingeschreven en je kunt onverhoopt toch niet deelnemen, dan kun je annuleren via een email naar [email protected]. Vermeld daarbij in ieder geval je startnummer of referentiecode (dit is de code die je ontvangt in de bevestigingsmail zodra je je hebt ingeschreven.
Annuleringvoorwaarden
1. Annuleren t/m 5 april: als je uiterlijk 5 april je inschrijving intrekt, beschouwen we deze als niet gedaan. Er wordt dan geen geld van je rekening geïncasseerd. Ook betaal je geen ‘boete’ voor het wel inschrijven en niet deelnemen.
2. Annuleren van 6 t/m 26 april: Je betaalt € 14,50 ‘boete’ voor het wel inschrijven, maar niet deelnemen. Er vindt restitutie plaats van treinkaartjes, medaille, eigen vervoertoeslag, T-shirts en/of pasta-party. Hiervoor wordt € 2,00 administratiekosten in rekening gebracht.
3. Annuleren van 27 april tot 20 mei: Je annulering kan dan niet meer verwerkt worden en je ontvangt gewoon je enveloppe. Je betaalt € 14,50 ‘boete’ voor het wel inschrijven, maar niet deelnemen. Restitutie van de kosten van het treinkaartje (minus € 2,- administratiekosten) is mogelijk, mits dit kaartje uiterlijk 19 mei in ons bezit is.
Bedrijvenloopsters
De annuleringsregeling met betrekking tot loopsters die zich wel inschrijven maar niet deelnemen is niet van toepassing op deelneemsters aan de bedrijvenloop.