5e BEDRIJVENLOOP: AANMELDING BEDRIJVENLOOP GESLOTEN
Je kunt nu geen teams meer aanmelden voor de bedrijvenloop van de Marikenloop. Je teamleden kunnen zich ook niet meer inschrijven met hun teamcode.
Wijzigingen in de teamsamenstelling kun je nog doorgeven tot zaterdagmiddag 15 mei 17.00 uur via een mail naar: maarten.krol@zevenheuvelenloop.nl.
Hieronder vind je enige algemene informatie over de bedrijvenloop van de Marikenloop
Teamsamenstelling
Een team bestaat uit maximaal 5 loopsters. De 3 beste prestaties bepalen de klassering. Van de drie besten moeten er twee werkzaam zijn bij het bedrijf/de organisatie. De derde mag een externe relatie zijn. Iedereen mag zelf kiezen voor de 5 of de 10 kilometer (het is dus niet nodig dat ieder teamlid dezelfde afstand loopt). Elk teamlid krijgt een 'gewogen' score. Deze houdt rekening met de leeftijd van de loopsters.
Deelnamekosten
We maken onderscheid tussen teams van profit en non-profit organisaties.
Profit organisaties: eerste team: € 190,- en voor elk volgend team: € 160,-
Non-profit organisaties: eerste team: € 170,- en voor elk volgend team: € 140,-
Marikenshirt voor jou als teamleider
Breng de zaak in beweging en maak je collega's enthousiast om in een team de Marikenloop te lopen. Als teamleider ontvang je de benodigde informatie voor het inschrijven en je bent het aanspreekpunt voor je teamleden. Voor jouw inspanningen als teamleider ontvang je van ons één gratis Marikenloop-shirt per team dat je aanmeldt. Je mag zelf kiezen of je gaat voor het traditionele model of voor het mouwloze shirt.
Affiche
Door op het affiche op deze pagina te klikken, kun je zelf een affiche downloaden dat je kunt bewerken met eigen tekst om je collega’s over de streep te trekken!
|
|
|
|
Aanmelden
Aanmelden van teams is niet meer mogelijk.
Meer informatie?
Voor meer informatie over de Bedrijvenloop, mail naar joan.merx@zevenheuvelenloop.nl