4e Marikenloop Nijmegen 21-05-2006
Uitslag 5 KM per Categorie
Vrouwen 50-54 jaar
<back to main menu>
Vrouwen t/m 34 jaar
Vrouwen 35-39 jaar
Vrouwen 40-44 jaar
Vrouwen 45-49 jaar
Vrouwen 50-54 jaar
Vrouwen 55-59 jaar
Vrouwen 60 jaar e.o.
NettoTijd = 00:20:53 - 00:44:31
<previous page>
<next page>
Plts
StartNr
Naam
Club/Woonplaats
Cat
PltsTot
BrutoTijd
NettoTijd
Video
1
101
Toos Arts
Venlo
V50
28
00:20:54
00:20:53
2
255
Sybille Meijer
Voorschoten'97
V50
166
00:25:28
00:24:59
3
1858
Ria Parren
Tilburg
V50
226
00:25:56
00:25:42
4
1754
Lidy Meurs
Nijmegen
V50
216
00:26:12
00:25:36
5
1938
Wies Grooten-Teunissen
SC Antilope
V50
274
00:28:48
00:26:10
6
2603
Ineke Houterman
AV Cifla
V50
281
00:26:35
00:26:19
7
3103
Dymphie Barten
Nijmegen
V50
284
00:26:56
00:26:21
8
3505
Marleen Brus
Nijmegen
V50
316
00:27:13
00:26:37
9
368
Marieke den Biesen
Nijmegen
V50
349
00:28:24
00:26:50
10
407
Herma Honings
Meppel
V50
411
00:27:23
00:27:17
11
913
Bertsy Gerritsen
Dodewaard
V50
429
00:32:03
00:27:23
12
898
Alida Leeuw
AV Statina
V50
452
00:29:07
00:27:29
13
6419
Willy Nillesen
Nijmegen
V50
455
00:34:00
00:27:29
14
819
Annemieke van Dinter
PSV
V50
469
00:30:23
00:27:33
15
1795
Wilma Dekker
AV de Gemzen
V50
474
00:27:41
00:27:34
16
105
Annie Geerts
Nijmegen
V50
477
00:32:42
00:27:35
17
277
Tessy Wielens
Malden
V50
478
00:27:48
00:27:36
18
301
Anneke Lamers
PAC
V50
480
00:29:00
00:27:36
19
2747
Janny Vlijm
Ede
V50
489
00:35:33
00:27:41
20
410
Marijke Gommers
Beuningen
V50
494
00:34:33
00:27:42
21
1930
Anita Jansen
Nijmegen
V50
496
00:29:31
00:27:42
22
1886
Wilma Roland
Nijmegen
V50
542
00:28:21
00:27:57
23
1901
Jannie van Dinteren
Molenhoek
V50
576
00:28:15
00:28:04
24
2003
Brigit Bakels
KAV Holland
V50
593
00:33:47
00:28:08
25
463
José van der Weide
Malden
V50
602
00:30:00
00:28:13
26
733
Lies van Haren
Middelaar
V50
653
00:31:01
00:28:29
27
1902
Nora Aalbers
Nijmegen
V50
674
00:29:54
00:28:34
28
1912
Anja Simons
Tilburg
V50
695
00:28:45
00:28:41
29
619
Dorrie van Bracht
A&HC Engelen
V50
713
00:39:17
00:28:45
30
1536
Anneke van Batenburg-Bos
Amersfoort
V50
718
00:38:50
00:28:47
31
2276
Thea van Gemert
Grave
V50
723
00:38:27
00:28:48
32
1783
Diny Teunissen
Arnhem
V50
726
00:29:31
00:28:49
33
392
Irene Kalse
Loopgroep PK
V50
746
00:29:16
00:28:56
34
2079
Anne Marie Brouwer
SC Antilope
V50
778
00:31:41
00:29:01
35
945
Suze Overkamp
Nijmegen
V50
795
00:32:08
00:29:06
36
2056
Wilma van den Broek
Boxmeer
V50
812
00:32:36
00:29:10
37
1162
Willy Hilgen
Roswinkel
V50
816
00:35:58
00:29:11
38
2133
Hella Meens
Nijmegen
V50
821
00:32:14
00:29:13
39
821
Mieke Velzeboer
Beverwijk
V50
824
00:33:07
00:29:14
40
328
Tineke Verkuijlen
AV de Keien
V50
846
00:29:32
00:29:18
41
564
Lies Bruggeman
Nijmegen
V50
847
00:32:01
00:29:19
42
977
Lida Hartgerink
Nijmegen
V50
855
00:33:43
00:29:20
43
2608
Sonja Ijssel-de Schepper
Ede
V50
856
00:35:22
00:29:20
44
457
Hennie Haarman
Nijmegen
V50
901
00:38:26
00:29:29
45
724
Marga van Schalkwijk
H Landstichting
V50
902
00:34:14
00:29:30
46
583
Wilma Daamen
Heesch
V50
914
00:31:52
00:29:33
47
2689
Netty Rademakers
Nijmegen
V50
974
00:33:39
00:29:46
48
2635
Petra van Koppen
AV OSS-VOLO
V50
977
00:33:36
00:29:47
49
1830
Mirjam Broes
Tilburg
V50
1015
00:32:29
00:29:54
50
6359
Carla Marchal
Amsterdam
V50
1025
00:34:19
00:29:56
51
962
Monique Horstman
Dordrecht
V50
1035
00:33:06
00:29:59
52
1078
Jeannie Hollewijn
Heerlen
V50
1039
00:35:50
00:29:59
53
2226
Heleen Sutmuller
Beek Ubbergen
V50
1053
00:39:48
00:30:02
54
4674
Maria Verest
HAV Pheidippides
V50
1068
00:35:51
00:30:04
55
1365
Marianne Melkert
Wijk bij Duurstede
V50
1094
00:37:15
00:30:09
56
1796
Ans Nijhoff
AV de Gemzen
V50
1097
00:30:21
00:30:10
57
2645
Judith Lie
AV Unitas
V50
1102
00:31:09
00:30:11
58
813
Liesbeth Diemel
Lent
V50
1123
00:34:18
00:30:16
59
1438
Carla Vuijk
Haarlem
V50
1126
00:40:01
00:30:17
60
1020
Kitty de Jong
Nijmegen
V50
1177
00:37:17
00:30:33
61
1590
Liesbeth Frederiks
Groningen
V50
1194
00:33:41
00:30:36
62
1952
Nienke Gierman-Tijdink
Velp gld
V50
1208
00:33:55
00:30:38
63
2543
Ineke Brugman
Nijmegen
V50
1209
00:34:26
00:30:39
64
1354
Josephine Aalbers
Nijmegen
V50
1234
00:36:08
00:30:43
65
6619
Marga de Valk
Nunspeet
V50
1267
00:40:11
00:30:51
66
1214
Ineke van der Hoff
Utrecht
V50
1306
00:42:06
00:30:58
67
2399
Anneke Meijsen
Overasselt
V50
1349
00:41:27
00:31:07
68
699
Sjeanny Arts
AV de Keien
V50
1355
00:33:31
00:31:10
69
1056
Ria Kruisselbrink-Rexwinkel
AVA '70
V50
1379
00:38:17
00:31:16
70
825
Nettie Eijkhout
Overasselt
V50
1404
00:34:31
00:31:20
71
2095
Alie Weinreder
AAV SISU
V50
1412
00:36:34
00:31:23
72
2553
Juliëtte Creemers
AV Unitas
V50
1451
00:32:32
00:31:33
73
802
Els Bucker
Utrecht
V50
1471
00:36:12
00:31:39
74
1431
Mieke Huisman
Noordwolde fr
V50
1518
00:42:59
00:31:49
75
644
Rikje de Vroom
Utrecht
V50
1544
00:36:26
00:31:53
76
1992
Dorrie Geurts
Nijmegen
V50
1591
00:41:47
00:32:06
77
656
Maria Steeghs
Nijmegen
V50
1620
00:35:45
00:32:12
78
2471
Erna Hettinga
Nijmegen
V50
1662
00:40:56
00:32:19
79
1279
Lucia Peters-Hakvoort
Groesbeek
V50
1665
00:37:49
00:32:19
80
1007
Rianne Maassen
AV Sporting Boxmeer
V50
1671
00:39:34
00:32:20
81
897
Anne Miek Jansen
Nijmegen
V50
1709
00:40:46
00:32:28
82
740
Nynke Valken
Diepenveen
V50
1724
00:36:14
00:32:32
83
1432
Wilma Smalbil
SV Veendam
V50
1729
00:43:09
00:32:33
84
1656
Liesbeth ten Doeschate
RR Etten-Leur
V50
1738
00:41:01
00:32:35
85
1310
Bettie van de Venn
Venlo
V50
1748
00:40:19
00:32:39
86
1566
Anne Marie Engelen
Ewijk
V50
1754
00:42:20
00:32:40
87
2304
Marijke Swinkels
Nijmegen
V50
1761
00:40:32
00:32:41
88
1302
Agnes Gubbels
AV Heythuysen
V50
1763
00:38:47
00:32:42
89
1471
Mieke de Heus
Valkenburg
V50
1770
00:42:24
00:32:45
90
2323
Maria Hendriks
Groningen
V50
1790
00:41:25
00:32:49
91
1157
Pytsje Veltman
Nijmegen Atletiek
V50
1801
00:39:35
00:32:52
92
1030
Sjan Donkers
Merselo
V50
1803
00:41:23
00:32:53
93
655
Ans van der Staay
Nijmegen
V50
1804
00:35:38
00:32:53
94
2305
Marja Luyben
Nijmegen
V50
1810
00:40:45
00:32:54
95
941
Mieke Blikman
AV Atletics
V50
1849
00:38:17
00:33:01
96
793
Gerda Klabbers
Nijmegen
V50
1861
00:35:18
00:33:06
97
2183
Elly Heutmekers
Grevenbicht
V50
1863
00:40:22
00:33:06
98
1674
Francien van Bree
Geldrop
V50
1865
00:43:02
00:33:07
99
1385
Riny Hendrickx
H Landstichting
V50
1887
00:43:56
00:33:10
100
103
Agnes Jans
Loopgroep PK
V50
1895
00:33:17
00:33:14
101
5330
Annette van den Heuvel
AV de Keien
V50
1898
00:42:07
00:33:15
102
2700
Dian Schoenmaker
Nijmegen
V50
1937
00:43:26
00:33:27
103
1360
Ans van Donselaar
Wijk bij Duurstede
V50
1951
00:40:20
00:33:32
104
4403
Tineke Kuiper
Lelystad
V50
1959
00:40:40
00:33:36
105
2349
Miriam Nelemans
AV Sprint
V50
1988
00:40:44
00:33:47
106
2219
Lian Ruedisueli
AV Sprint
V50
1989
00:40:44
00:33:48
107
2324
Ankie Adema
AV Sprint
V50
1991
00:40:44
00:33:48
108
2532
Marian Berretty
Cuijk
V50
1997
00:36:51
00:33:50
109
4854
Ineke Molenaars
Beek Ubbergen
V50
2002
00:36:00
00:33:52
110
1943
Lia Kooremans
Nijmegen
V50
2007
00:38:09
00:33:53
111
828
Anske de Krom
Mijnsheerenland
V50
2014
00:41:56
00:33:54
112
575
Dorothé Bunnik
AV Triathlon
V50
2017
00:36:28
00:33:55
113
1192
Marian Jolie-Schouten
Afferden lb
V50
2019
00:41:44
00:33:56
114
5757
Marjan ten Hove-Schieving
Nijkerk
V50
2043
00:42:59
00:34:04
115
2211
Dorien van Gulick
Nijmegen
V50
2050
00:39:25
00:34:06
116
1163
Ria van Pelt
Erlecom
V50
2066
00:41:59
00:34:10
117
369
Lenie Ewes
Zevenaar
V50
2075
00:44:42
00:34:14
118
5811
Marlies van Iersel
Udenhout
V50
2086
00:43:42
00:34:18
119
1120
Wiria van Gent
Nijmegen
V50
2098
00:41:18
00:34:22
120
1711
Marion Kocken
Nijmegen
V50
2109
00:43:24
00:34:27
121
2329
Dirrie Wijdekop
SC Antilope
V50
2146
00:43:24
00:34:41
122
2486
Wiesje Brand
De Glind
V50
2151
00:43:25
00:34:45
123
1554
Trudie van Cleef
Nijmegen
V50
2164
00:44:23
00:34:52
124
2000
Gaby Aarts
Nijmegen
V50
2165
00:38:17
00:34:55
125
1364
Agnes Knops-Taubert
Bennekom
V50
2180
00:40:41
00:35:08
126
1144
Hetty Geertsen
Nijmegen
V50
2193
00:43:43
00:35:14
127
1083
Nan Smits
Gouda
V50
2200
00:41:00
00:35:16
128
165
Martrees Groffen
Wirdum gn
V50
2210
00:36:50
00:35:21
129
1058
Julie Goosen
Uden
V50
2215
00:43:08
00:35:23
130
935
Riet Jansen
Doetinchem
V50
2229
00:39:17
00:35:31
131
2045
Trudy Nederhof-Heemelaar
AV '47
V50
2234
00:39:55
00:35:35
132
762
Didi Braat
Nijmegen
V50
2246
00:40:09
00:35:43
133
2574
Isa van den Dungen
Berlicum
V50
2251
00:45:14
00:35:46
134
5537
Ria Verfuurt-Ponjee
Nijmegen
V50
2252
00:45:58
00:35:47
135
1368
Hanny Bours
Nijmegen
V50
2259
00:43:41
00:35:54
136
2587
Els Gilissen
Nijmegen
V50
2276
00:46:55
00:35:59
137
2218
Géke Kroesen
Hardenberg
V50
2279
00:43:41
00:36:04
138
1130
Rina Kroon
Mill
V50
2304
00:42:54
00:36:31
139
1239
Dorien Cremers
Gassel
V50
2308
00:46:13
00:36:36
140
2360
Bregje van de Lisdonk
Zwolle
V50
2311
00:46:01
00:36:40
141
1582
Ans Hellegers-Kosman
Nijmegen
V50
2313
00:46:13
00:36:40
142
1579
Frouwkje van Buren
Nijmegen
V50
2318
00:46:30
00:36:44
143
5746
Marga Reijnen
Reek
V50
2334
00:44:21
00:36:56
144
1290
Gonny Reekers
Nijmegen
V50
2367
00:48:01
00:37:41
145
1322
Jantine van Mourik
Lelystad
V50
2399
00:45:34
00:38:37
146
2359
Brigitte Oostvogels
Delfgauw
V50
2400
00:47:03
00:38:39
147
1305
Mieke Colemont
Venlo
V50
2409
00:46:48
00:39:06
148
1306
Carla Evans
Venlo
V50
2410
00:46:48
00:39:07
149
1307
Marlij van Ewijk
Venlo
V50
2411
00:46:47
00:39:07
150
535
Nel Leenders
Beuningen
V50
2425
00:44:11
00:40:24
151
1716
Yolande de Lange
Nijmegen
V50
2428
00:49:47
00:40:51
152
2377
Ria Reints
Kampen
V50
2429
00:52:07
00:41:13
153
1045
Elsiena Lamein
SV Veendam
V50
2436
00:52:40
00:42:06
154
4713
Marcha Groen-Moorlag
Groningen Atletiek
V50
2445
00:54:04
00:44:31
Tijdregistratie & Uitslag ChampionChip Nederland; 22-5-2006 23:19:29
1